Ruošiami straipsniai (prisidėk ir tu)

Jeigu norėtumėte prisidėti prie šio blogo (tinklaraščio) įrašų kūrimo, tai galite padaryti pridėdami pastabas, tekstą, nuorodas ar klausimus prie bet kurio mano ruošiamo straipsnio.

Kaip tai veiksi?

Daugeliu atveju šovus idėjai apie ką parašyti aš sukursiu Google Drive dokumentą, kurį gali redaguoti bet kas (registracija nereikalinga).

Visus dokumentus kuriuos galite redaguoti rasite Google Drive čia. Spauskite ant dokumento, kurį norite redaguoti ir spauskite mygtuką “Pop out“. “Pop out“ mygtukas atrodo štai taip: popout

Kai straipsnis bus paruoštas (mano ir jūsų pastangomis) tą dokumentą perkelsiu į šį blogą (su padėkomis prisidėjusiems).

Aš pasilieku sau visas redaktoriaus ir autorines teises.

2 atsakymai į “Ruošiami straipsniai (prisidėk ir tu)

  1. tik šiandien atradau šitą svetainę, ar blogą – nežinau kaip čia reikia vadinti. Beje, per nuorodą lryte. Dėkui už puikų darbą, kurį darote.

  2. Taip,daugumai zmoniu,tai nesuvokiamas dalykas,nes tai ne tablete,kuria isidedi i delna,jauti jos svori,matai spalva,jauti jos kartu skoni. Bioenergetika.tai neapciuopas dalykas,zmones nustemba,kai paskambina ir vardini ju bedas ,kas liecia ju sveikata,ir isgirsti klausyma;kaip jus galit matyt. I si klausyma,atsakymo jieskojau ir as,bet atsakymo taip ir neradau,tik suvokiau,kad tai dievo dovana ir esantis zmogus,kaip tarpininkas,tarp dangaus ir zmogaus. Kai mus aplanko beda,kreipemes i auksciuasiaji,prasydami pagalbos,o kai pagalba salia,tai i tai,ziuryme skeptiskai. Taip,sutinku,kad tarp musu yra ir apsisaukeliu,kai pas toki apsilankome,manome ,kad ir kiti tokie,taip kandziojasi ir kainos,lankatis nekarta ir kai nera pagerejimo,suprantama. Kai zmogus apsilanko,pas mane,po apziurejimo,kad zmogui maziau kainuotu,nes keliones irgi kainuoja,tad su juo dirbu per atstuma,skypu,arba telefonu,nes jei matau,tai galiu ir gydyt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s