Apie

Man rūpi tiesa. Man nepatinka, kai žmones apgaudinėja. Man nepatinka, kai žmonės tiki niekais, nepaisant to, kad teisinga informacija yra lengvai prieinama.

Esu skeptikas. Tai reiškia, kad įvairiose gyvenimiškos situacijose remiuosi sveiku protu, moksliniu metodu ir mokslo žiniomis bei stengiuosi patikrinti savo mąstymą - ar mano smegenys nepadarė kokios klaidos pasiūlydamos greitą sprendimą.

Svarbu suprasti, kad teisingai naudojami realybės tikrinimo metodai, paprastai prives prie teisingų išvadų (ir kartais tos išvados nepatiks nei man, nei jums).

Nepaisant to, kad ne visada rašysiu apie mediciną, šį tinklaraštį (blogą) pavadinau “Aš ne daktaras, bet…” dėl to, kad man rūpi mūsų medicinos sistema. Ją po truputį vis bando sugriauti įvairūs šundaktariai. Kartais jie pardavinėja žmonėms žinomai neveikiančius gydymo metodus. Kartais  pardavinėja gydymo metodus, kurių efektyvumas visiškai nepatikrintas ir mažai tikėtinas. Kartais įvairūs ideologai nepagrįstai gąsdina žmones nesinaudoti šiuolaikinės medicinos pasiekimais.

Nuorodos: http://bro1.blogspot.com - Mano asmeninis tinklaraštis (blogas).

http://www.laisvamaniai.com - kartais rašau skeptikų bloge.

Aš gerbiu mokslą. Man rūpi tiesa. Man pikta, kai kas nors apgaudinėja žmones.
Paieška