Lietuvos skeptikų draugijos veikla

Lietuvos skeptikų draugija veikia jau beveik vienerius metus, bet tik šiandien suradau jų svetainę www.skeptikudraugija.lt. Man pačiam buvo labai įdomu paskaityti jų veiklos ataskaitas, kuriose pateikiama informacija apie tai, kaip jie kovoja prieš žmonių mulkinimą, prieš klaidinančią reklamą, prieš neteisingos informacijos sklaidą. Pavyzdžiui:

UAB „Porektus“ sukūrė tinklapį http://www.mediumas.lt, kuriame siūlo užsisakyti „aiškiaregio-mediumo Darylo“ nemokamas paslaugas. Dėl šio tinklapio išsiųsti du skundai – Žurnalistų etikos inspektoriui dėl Visuomenės informavimo įstatymo pažeidimų (žmonių nerealių, antgamtinių savybių propagavimas ir raginimas naudotis būrėjų, ekstrasensų paslaugomis) bei Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl telefonų ir elektroninio pašto adresų rinkimo tiesioginės rinkodaros tikslais (UAB „Porektus“ gali rinkti tik vardus, pavardes, gimimo datas ir adresus).

7 atsakymai į “Lietuvos skeptikų draugijos veikla

 1. nu jo vos neuzkibau ir as noredama praturteti hahaha,gerai kad internetas visazinis padejo suzinoti kas yra kas

 2. įdomu būt sužinot ar kas naudojosi jo paslaugom. ar padėjo, ar problemų turėjo??????

  • Amazone, ekstrasensai neturi jokių stebuklingų galių. Jie arba sąmoningai apgaudinėja klientus arba nesąmoningai (dėl saviapgaulės patys yra įsitikinę savo galių tikrumu).

 3. Idomiai pabandziau nupirkti bilieta loterijos,nusakyta diena.Islosiau 27 litus(man nurode 3 dienas,tai as prisiminiau paskutine diena).Tai vat nezinau prasideti ar ne..Manau kas labai
  tikes ,tam ir pildysis visos svajones.

  • O as irgi pirkau, minetaja diena, taip pat prisiminiau paskutine, nusipirkau net 3… ir nieko….

 4. Tas uab’as yra prie Penkių kontinentų grupės. Jeigu ten leista kurtis “šaraškino“ kontorai, garbės neprideda. Pastaruoju metu uab porektus telefonu neatsako, el. laiškų nepriima. Horoskopų ir visokių būrėjų pilnas ir internetas ir salonų. Tai savotiškas žaidimas, nori dalyvauji, nori ne. Bet viskam irgi yra ribos. Jei firma pradeda slapstytis, laikas jos paieškas skelbti per teisėsaugos institucijas. ?

 5. turejau reikalu per ta savo begalini smalsuma.Elementariausi miglos putejai.Pradziai gal ir idomu ,bet paskui ale pranasas pradeda painiotis savo migloje,suprantu labai daug jos reika pripusti,kas norit pameginkit,bus juokinga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s