Energetinis gydymas ir nevaisingumas

Trumpai: Energetinis gydymas yra viena iš pseudogydymo rūšių, kurios “veikimas“ aiškinamas visokiausiomis mokslui prieštaraujančiomis prielaidomis.

Energetinė medicina, energetinė terapija, energetinis gydymas ir bioenergetika yra pseudomokslai pagrįsti tikėjimu, kad asmuo sugeba nukreipti gydančią energiją į žmogų, kuriam reikia pagalbos, naudojant įvairiausius metodus – liečiant rankomis, neliečiant rankomis arba per atstumą, kai “gydytojas“ ir pacientas yra skirtingose vietose. [2]

Be pereikime prie to, kas vyksta Lietuvoje [1]:

Nors Jūratė Malinauskienė yra baigusi sveikos gyvensenos specialybę universitete, studijuodama ji mokėsi medicinos, anatomijos ir kitų dalykų, tačiau jau septynis metus dirba bioenergetikės, ekstrasensės darbą.

Bioenergetikė tvirtina, kad kiekvienas žmogus turi fizinį ir energetinį kūnus: „Fizinį kūną tegul liečia medikai, o aš dirbu tik su energetiniais laukais. Kartais pas žmogų yra susikaupusios blogos ląstelės. Per energetinius laukus galima paveikti fizinį kūną ir liga išeina.“

[…]

Susituokę, pašnekovai pragyveno trejus metus, bet niekaip nepavyko susilaukti vaikelio. Nors iš pradžių, pasak R. Šulco, „neėmė to į galvą“, tačiau po kurio laiko nusprendė kreiptis į medikus: „Mums atliko visus tyrimus, tačiau medikai kartojo, kad mes esame sveiki ir niekaip negalėjo atsakyti, kodėl negalime susilaukti vaikelio.“

Pašnekovas pasakoja, kad jiedu su žmona visada labai tikėję bioenergetikų darbu. Prieš porą metų jie kreipėsi į J. Malinauskienę. Pas šią moterį, pora lankėsi beveik metus po vieną ar du kartus per mėnesį.

R. Šulcas pasakoja, kad seansas, kurio metu bioenergetikė vedžioja rankomis virš kūno, neliesdama žmogaus, trukdavo apie valandą. Seanso metu, anot J. Malinauskienės, nuimama bloga energetika.

Kaip pati bioenergetikė vertina Šulcų sunkumus susilaukti kūdikio? Kokios pagalbos, anot J. Malinauskienės, reikėjo sutuoktiniams?

„Šie žmonės buvo fiziškai sveiki, bet energetiškai juos reikėjo pakoreguoti. Fizinis kūnas ir energetinis kūnas yra labai susiję ir turi įtakos vienas kitam”, – sako J. Malinauskienė.

Šiuo metu sutuoktiniai gali džiaugtis pagausėjusia šeima ir už tai dėkoja bioenergetikei.

Sunku net susigaudyti, nuo ko pradėti analizuoti… Bet pabandykime išsiaiškinti, ar tikrai nuopelnai dėl pastojimo priklauso “bioenergetikei“. Taigi, kas tas nevaisingumas? Medikai nevaisingumą diagnozuoja tada, kai moteris nenaudodama kontraceptikų ir reguliariai mylėdamasi nesugeba pastoti per 12 mėnesių. Kai kurie medikai tam naudoja 24 mėnesių laikotarpį (jeigu nėra žinomų patologijų trukdančių pastoti).

Vadinasi, žmonės atrodo sveiki, neturi jokių žinomų patologijų ir nesugeba pastoti.

Pasak JK atliktų tyrimų [3]: 84 iš 100 porų pastoja per pirmuosius 12 mėnesių. 92 iš 100 porų pastoja per 24 mėnesius (t.y. 50% porų nepastojusių per pirmus 12 mėnesių pastoja per kitus 12). Tyrimai neseka toliau, bet, žinoma, bandant per trečiuosius ir ketvirtuosius metus pastoja ir dar daugiau porų. Taigi, aukščiau minėtai porai pasisekė – jie pakliuvo į tuos daugiau nei 50% nevaisingomis vadinamų porų, kuriems pasiseka pastoti per antruosius arba tolimesnius metus be jokų gydymų.

O štai Jūratės Malinauskienės pacientų pasakojimai (paimta iš supermama.lt):

 

jurate-malinauskiene-nepadejo-1

jurate-malinauskiene-nepadejo-2

jurate-malinauskiene-nepadejo-3

Apibendrinimas ir patarimai

Energetinė medicina neveikia, tad nešvaistykite jai pinigų ir laiko.

O nevaisingoms poroms: mylėkite vienas kitą, mylėkitės ir linkiu sėkmės

Nuorodos

7 atsakymai į “Energetinis gydymas ir nevaisingumas

 1. Sakote, kad “įvairiose gyvenimiškos situacijose remiuosi sveiku protu, moksliniu metodu ir mokslo žiniomis bei stengiuosi patikrinti savo mąstymą“, bet neigiate bioenergijos egzitavimą, nors tai įrodyta moksliniais tyrimais ir patys medikai doktorantūros studijose studijuoja bioenergetiką. Kiekviena ląstelė turi savo energiją, savo energetinį lauką… Suprantu, kad sunku tikėti tuo, ko negalima pačiupinėti, bet sąvo mąstymu juk tikite, nors jo ir nečiupinėjate…

 2. Čia dar labai didelis klausimas, kas skleidžia dezinformaciją… Visa tai, ką rašiau ankstesniame komentare yra faktai. O Jūs ar lankėtės, pas Jūratę Malinauskienę? Bendravote su ja? Jei ji butų Jums nepadėjusi, tuomet galėtumėte konkrečiai rašyti, kad Jūratė nepadėjo. O parankioti komentarų kiekvienas gali. Ir kodėl iš http://www.supermama.lt įdėjote tik neigiamus atsiliepimus??? Jei pastebėtume bendrai visus komentarus internete bet kuria tema, ko gero 95 procentai jų yra neigiami, nes apie tai, kas gera žmonės linkę nutylėti.

  • Jei ji butų Jums nepadėjusi, tuomet galėtumėte konkrečiai rašyti, kad Jūratė nepadėjo.

   Tina, ar tu supranti, kaip veikia mokslas? Kodėl tau atrodo, kad mano konkreti situacija būtų reprezentatyvi, o štai kitų žmonių patyrimai ir apskritai mokslo visuma turėtų būti ignoruojami?

 3. Tina, tamstos komentaras pilnas argumentavimo klaidų ir nesąmonių.

  Pas Malinauskienę nesilankiau ir neketinu lankytis. Kaip neketinu lankyutis ir pas homeopatus, iridologus ir kitus žmones, kurių veiklos rezultatai grįsti vien placebo poveikiu.

  Tiesą sakant įdėjau ir teigiamus atsiliepimus (su neigiamais rezultatais), kad žmonėms matytųsi, jog šitos “energetikės“ veikla grįsta tik geru įvaizdžiu (maloniu bendravimu?), o ne rezultatais (apie rezultatus plačiau jau paaiškinau įraše).

  Tina, o kodėl tu suinteresuota teršti mediciną pseudomokslais?

 4. Ilgą laika negalėjome susilaukti vaikų, išbandėme visus galimus medicininius variantus (dirbtinius apvaisinimus, inseminacijas ir t.t.), kaip medicina buvo bejėgė ieškojome netradicinės medicinos pagalbos. Netikėtai sužinojome apie Jūrate Malinauskiene kuri nevaisingumą gydo bioenergetika kitaip dar vadinama energetine medicina, energetiniu gydymu ir t.t. Lankėmės pas Jūrate Malinauskiene 3 metus, kas 2 savaites (iš viso apie 80 seansų), kurios dėka dabar nėščia. Svarbiausia pacientams patiems turėti kantrybės, neprarasti vilties ir nenuleisti rankų. Galime tik nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti Jūratei sėkmės bei dar geresnių pasiekimų netradicinės medicinos bei bioenergetikos srityje.

  • Vilma, klysti. Net jeigu tu sakai tiesą, kad lankeisi pas Jūratę, tai dėl priežasties dėl kurios esi nėščia – klysti.

   Energetinė medicina neveikia, o vaikai atsiranda dėl sekso 🙂 Nevaisingumas yra ne toks dalykas, kuris yra/nėra. O tiesiog konstatavimas, kad nesugebėjai reguliariai mylėdamasi pastoti per tam tikrą laiko tarpą.

   Kiek suprantu iš tyrimų, daugiau nei pusė “nevaisingomis“ diagnozuotų moterų pastoja be jokių gydymų.

   O jeigu tokios vilmos kreipiasi į tokias jūrates, tai jūratėms užtenka pinigus iš patiklių vilmų keletą metų semtis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s