Mokslas – kokybės kontrolė

Aš į mokslą medicinoje žiūriu kaip į žinių, metodų ir priemonių kokybės kontrolę. O į “alternatyvios medicinos“ atstovų bandymus prakišti visokias priemones apeinant mokslą, reikalaujant kitokių taisyklių arba reikalaujant iš viso netaikyti jokių taisyklių, žiūriu kaip į bandymą apeiti kokybės kontrolę.

Suprantu, kad žmonėms norintiems prastumti neveikiančius niekus, kokybės kontrolė tik trukdo… bet svarbiausia, kad kokybės kontrolės trūkumas yra žalingas pacientams.

1 atsakymas į “Mokslas – kokybės kontrolė

 1. Laba diena,
  griebsiu dar vieną viltį rašydama Jums. Kreipiuosi į Jus šiuo laišku,kurio tikslas yra didelis prašymas sugaišti jums brangų laiką,parašant atsakymą.(Pasiruošusi būti ir eksperimentiniu triušiuku,jeigu atsirastu norintis gal tikrai kokį mokslinį darbą parašyti) Nuo 15 m. ant kojų,rankų ,atsirado baltos dėmės(vadinasi lyg ir baltmė) Man 55 m.dėl savęs jau nebesukčiau ir galvos, tėveliai su manimi per daug privargo aplankydami vis kitą miestą,kad tik išgirstume iš skirtingų gydytojų nuomones,be abejo tikėjome kad pasveiksiu.Gydytojų nuomonė buvo vieninga:
  Neužkrečiama,nemirštama ir neišgydoma.
  Dabar labai skaudu matyti ,kai mano sūnui sulaukus 30 m.pasirodė ta pati liga.
  Dar turiu dukrelę ir sūnų ,nejaugi ir Jų toks likimas laukia? Taip norisi sužinoti ar buvo koks mokslinis darbas šiai ligai tirti,ar viskas nustumta į šalį ir niekam neįdomu?
  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  Pagarbiai,
  Dijana Mondeikienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s