Nevakcinavimo pasekmės

Kai antivakcinavimo ideologai skleidžia demagogiją, vaikai pradeda sirgti.

Europoje, ypač Prancūzijoje, prasidėjo tymų protrūkis. Pasaulio sveikatos organizacija pranešė, kad Prancūzijoje tarp sausio ir kovo užregistruota 4937 tymų atvejų. Tuo tarpu per visus 2010-uosius Prancūzijoje buvo užregistruota 5090 atvejų.

Bulgarijoje nuo tymų per 2009-2010-uosius numirė 24 vaikai.

Mokslas:

Tam, kad tymų protrūkių būtų išvengta reikia, kad visuomenė turėtų “bandos imunitetą“ – t.y. reikia, kad būtų vakcinuota ne mažiau 90% visuomenės.

Jeigu nevakcinuojate savo vaikų, rizikuojate ne tik jų, bet ir kitų žmonių sveikata. Daliai žmonių po vakcinos imunitetas tymams nesukuriamas, o dalis kūdikių yra dar per maži, kad būtų vakcinuoti.

Papildoma informacija

Vakcinavimo Bulgarijoje ataskaita.

5 atsakymai į “Nevakcinavimo pasekmės

  1. Visgi su valdisku vakcinavimu reikia elgtis atsargiai. Valdisko vakcinavimo pasekmes:

    “in Guatemala, the project went even further. It was reported that from 1946 to 1948, American doctors deliberately infected prisoners, soldiers, and patients in a mental hospital with syphilis and, in some cases, gonorrhea, with the cooperation of some Guatemalan health ministries and officials. A total of 696 men and women were exposed to syphilis without the informed consent of the subjects.“

    http://en.wikipedia.org/wiki/Tuskegee_syphilis_experiment

  2. kas per teorija apie bandos imuniteta,tipo skiepitieji apsaugo neskiepitus,tai ko jus skiepitieji bijote,pasiskiepijote ir nebijokite kas ten skiepijos ar ne ne jusu reikalas.Ir is kur jus tu pasaku prikuriate,visokiu istoriju nebutu,kur tas kudikis (skiepijat gi jau nuo kudikystes) gali uzsikresti stablige,ar hepatitu,kokiose salygose tie tevai gyvena???Beje del gripo statistikos o kiek tu numirusiu buvo kurie isviso buvo neskiepyti jokiu skiepu???Beje kas ten per skiepai kad pastoviai reikia persiskiepyti????Niekas nera pries skiepus,bet jus darykite juos be toksinu ir vienvalentes,ir tokius kad be jokiu revakcinavimu tada ir problemu nebebus…

  3. dar del prancuzijos,o kiek ten is susirgusiu tymais buvo neskiepytu???Galima dar paklausti kodel prancuzija atsauke DTP vakcina 2008m,kurie beje vieninteliai buvo butina sitaip suteikdama legalia galimybe tevams atsisakyti skiepu nes kitose keturvalentese ar penkiavalentese skiepai yra nebutini.Ir pagrindinis klausimas medikams kaip cia isseina kad musu vaikai kuo tolyn tuo labiau serga,serga tokiom ligom kuriom neturetu sirgti,jau nekalbant apie tai ir gimdo jau nesveikus,kas greitai tams jusu atsakymu mol vakcinos ne prie ko jie jau tokie gime…..

  4. Atgalinė nuoroda: Atsakymas į komentarą apie vakcinas | Aš ne daktaras, bet...

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s